Czy nazwisko Nicole Bogdanowicz coś Ci mówi? Jeśli jesteś fanem programu „Taniec z gwiazdami”, to na pewno tak. Nicole Bogdanowicz to 22-latka, która była w tanecznym show w parze z Kamilem Kuroczko. Na co dzień jest aktorką.

Role życia

Pomimo tego, że Nicole Bogdanowicz sławę uzyskała dzieli roli Julii Strzeleckiej z serialu „Przyjaciółki”, to wystąpiła w szeregu innych produkcji. Możemy tutaj wymienić takie tytuły jak „Po prostu przyjaźń”, „Na sygnale”, „Ślad” czy też „Baby Bump”.

Aktorka od czasów liceum chciała się związani z aktorstwem. Jednak nie kryje, że ma inne pasje, które zajmują jej na co dzień wiele czasu. Jest to judo, jazda konna, pływanie czy też szlifowanie znajomości języka angielskiego.

Przeciwności losu

Życie Nicole Bogdanowicz  nie zawsze było usłane różami. Niestety w październiku w 2018 roku w jej domu wybuch pożar. W domu dziewczyna mieszkała razem ze swoim bratem oraz ojcem. Tata bardzo mocno poparzony trafił do szpitala. Ojciec Nicole przez ponad miesiąc walczył o zdrowie, jak i także o swojego życie w szpitalu. Na całe szczęście dzięki rehabilitacji udało się jej tacie dojść do sprawności.

Pożar również pokrzyżował plany młodej aktorki. Miała w planach wyjechać do Stanów Zjednoczonych, aby szlifować naukę aktorstwa. W tym czasie jej ojciec był pod opieką lekarzy. W związku z powyższym musiała zająć się swoim bratem. Na tamtą chwilę to było dla niej bardzo ważne. Na pewno o Nicole Bogdanowicz nie możemy powiedzieć, że jest egoistką. W trudnych chwilach pokazała swój prawdziwy, bardzo dobry charakter.