Kierowcy posiadający Android Auto, doceniają łatwy dostęp do map, informacji o ruchu drogowym i innych funkcji podczas podróży. Android Auto to system operacyjny, który pozwala na integrację telefonu komórkowego z pojazdem.

Android auto aplikacja

Android auto to system operacyjny, który działa na telefonie komórkowym i umożliwia korzystanie z aplikacji podczas jazdy. Dzięki temu, że jest zintegrowany z pojazdem, kierowca może korzystać ze wszystkich funkcji telefonu bez odrywania wzroku od drogi. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć podczas jazdy dostęp do wielu funkcji telefonu.

Android Auto bezprzewodowo

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu z systemem Android Auto, a nie chcesz, aby kable łączące telefon z samochodem platały się po całym samochodzie, warto pomyśleć o zakupie bezprzewodowej ładowarki samochodowej. Ładowarkę taką możemy kupić w większości sklepów z elektroniką lub na portalach aukcyjnych.

Ładowarki bezprzewodowe możemy podzielić na dwie kategorie: standardowe oraz indukcyjne. Pierwsze z nich ładują nasz telefon za pomocą magnesów, natomiast drugie za pomocą fali elektromagnetycznej. Ładowarki indukcyjne są zdecydowanie bardziej wygodne, ponieważ nie musimy umieszczać telefonu na ładowarce. Wystarczy, że postawimy go obok ładowarki, a ona samodzielnie go naładuje. Wadą ładowarek indukcyjnych jest to, że są one droższe od standardowych. Bezprzewodowe ładowarki samochodowe zdecydowanie ułatwiają życie. Warto je mieć, jeśli często jeździmy samochodem.