Na udany wieczór nie ma opcji bardziej przyjemnej niż spędzenie go z dużą dawką śmiechu. Netflix proponuje szeroką ofertę przezabawnych komedii, które każdemu dostarczą porcji endorfin. Zasiądź wygodnie przed ekranem, wybierz odpowiednią dla siebie opcje i daj się porwać na tę filmową karuzelę śmiechu. Do wyboru masz komedie oryginalnie wyprodukowane przez sam Netflix albo ulubione filmy kinowe. Zapomnij o codziennych stresach i przebieraj w różnorodnych opcjach.

Najlepsze komedie produkcji Netflix

Najlepsze oryginalne komedie Netflix zaskakują plejadą największych gwiazd Hollywoodu. Można w nich zobaczyć takie znane twarze, jak George Clooney, David Spade, Bob Odenkirk, Bill Murray, Amy Poehler, Michael Cera, Chris Rock i nie tylko. Popularne oryginalne filmy komediowe na Netfliksie to „The Ridiculous 6”, „Jedź dziesiątką”, „A Very Murray Christmas” albo „True Memoirs of an International Assassin”. Można je rozpoznać po pojawiającym się w górnym lewym rogu logo Netflix.

Znane kinowe tytuły komediowe 

Poza oryginalnymi produkcjami Netflix oferuje też wiele tytułów, które znamy z wielkiego ekranu. Teraz dostępne są także na naszych domowych urządzeniach, w każdej chwili. Wielką popularnością cieszy się „Supersamiec” ze wspomnianym już wcześniej Michaelem Cerą w roli głównej. „Nazywam się Dolemite” z genialnym Eddiem Murphym to opcja odpowiednia dla fanów filmów opartych na prawdziwych wydarzeniach, a dla wielbicieli komedii romantycznych znajdzie się klasyka w postaci „Holiday” z Cameron Diaz i Kate Winslet.