Każdy z fanów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zna doskonale Krzysztofa Adamskiego. To właśnie Kris Adamski odpowiada za choreografie uczestników, którzy każdego tygodnia wcielają się w inne role. Co wiemy o tym mężczyźnie? Sprawdźmy już teraz.

Najważniejsze informacje

Kris Adamski jest znany szczególnie widzom programu nadawanego na Polsacie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mężczyzna jest odpowiedzialny na przygotowanie uczestników do samego występu pod względem stricte tanecznym. Na swoim koncie ma także współprace z wieloma firmami, które są już popularne na całym świecie. Musimy wiedzieć, że ma także na swoim koncie rolę w musicalu Metro.

Znany choreograf urodził się w Koszalinie, dokładnie 24 marca 1970 roku. Oznacza to, że w zeszłym roku skończył pięćdziesiątkę. Jest to już zatem mężczyzna dojrzały. Wiele osób w sieci doszukuje się również informacji o wzroście artysty. Niestety takiej informacji nie potrafimy znaleźć. Jest jednak mniej więcej średniego wzrostu.

Życie prywatne

Tancerz oraz reżyser przede wszystkim jest znany dzięki swojemu ogromnemu talentowi. Jednak nie należy do osób publicznych, które by się chętnie dzieliły informacjami wprost ze swojego prywatnego życia. Pomimo tego, że w sieci możemy znaleźć kilka jego wspólnych fotografii z rodziną. Wiemy, że mężczyzna ma córeczkę Lenę oraz synka Mateusza. Z kolei pani Magdalena to druga połówka choreografa. Musimy przyznać, że jest z nich zgrana oraz piękna rodzinka. Robią na nas wrażenie. Widać, że się szanują oraz kochają.