Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Hanna Żudziewicz jest jedną z najpiękniejszych tancerek w naszym kraju. Telewidzowie głównie znają ją z programu o nazwie „Taniec z gwiazdami”. Jej fani oczywiście nie tylko się interesują jej karierą, ale także prywatnym życiem. Sprawdźmy zatem co ciekawego słychać u Hani?

Kariera

Hanna Żudziewicz ma trzydzieści lat. Pochodzi z Zielonej Góry i właśnie tam dorastała z dwoma braćmi oraz także chodziła do liceum. Ukończyła Wyższą Szkołę Trenerów Sportu. Jej pasją od najmłodszych lat jest taniec i wiedziała już jako dziewczynka, że właśnie z nim chce związać swoją przyszłość.

Treningi taneczne zaczęła już w wieku sześciu lat. Podczas swojej kariery tworzyła parę z wieloma tancerzami. Byli to między innymi Art Bronnikow czy też Dariusz Mycka. Obecnie duet tworzy z równie znakomitym Jackiem Jeschke. To z nim właśnie zdobyła pierwsze miejsce w bardzo prestiżowym konkursie Blackpool Dance oraz także na Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych. Do tego wzięli także udział w popularnym programie „World of Dance”. Udało im się w tym programie dotrzeć do samego półfinału.

Życie prywatne

Przepiękna blondynka przez pewien okres czasu była związana ze swoim ówczesnym tanecznym partnerem Artem Bronnikowem. Jednak, ich drogi niestety się rozeszły zarówno w samej miłości, jak i także w karierze zawodowej. Obecnie tworzy parę z przystojnym Jackiem Jeschke. Przyznają zgodnie, że na razie chcą się skupić na karierze, a dopiero później podejmować wszelkie decyzje związane ze swoją wspólną przyszłością.