Na pewno w dzisiejszych czasach wiele dzieje się w przestrzeni Internetu. Okazuje się, że po sieci nie tylko możemy serfować, ale także możemy w niej zarabiać. Najlepszym tego przykładem jest Czarek Jóźwik. Poznajmy tę niebanalną postać nieco bliżej.

Kto to taki? Czym zasłynął?

Czarek Jóźwik jest niezmiernie popularnym youtuberem w naszym kraju. Razem z Robertem Pasutem oraz Rafałem Masnym prowadzi internetowy kanał, który cieszy się ogromną popularnością. Kanał ten nosi nazwę Abstrachuje. Może się on pochwalić już prawie 3 milionami subskrypcji.

Czarek Jóźwik swojego czasu był także znany ze swojego związku z bardzo popularną blogerką modową Maffasion, która obecnie jest w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim i mają nawet wspólnie dziecko. Miłość pomiędzy Czarkiem i Maffasion zakończyła się niespodziewanie pod koniec 2019 roku. Musimy przyznać, że była to dla nas wszystkich ogromna niespodzianka. Wyglądali przepięknie razem i pasowali do siebie.

Wciąż popularny

Czarek Jóźwik pomimo niepowodzenia w miłości z Maffasion osiąga cały czas sukcesy zawodowe. Musimy zaznaczyć, że jego kariera w ogóle nie przygasa. Co więcej jego kariera cały czas się rozwija. Musimy przyznać, że w sieci cały czas działa i cały czas zaskakuje nas czymś nowym. Na pewno nie osiada na laurach. Nie jest to jednak osoba, która działa w sieci na siłę. Widać, że robi to dobrze, zna się na tym, a na dodatek rzeczywiście treści są jak najbardziej dla użytkowników wartościowe. Podoba nam się to. Nic dziwnego, że fanów wciąż przybywa.