Kilka lat temu dla wielu osób sporym zaskoczeniem było pojawienie się Kamila Kuli i Marty Żmudy Trzebiatowskiej wspólnie na ściance. Od tego momentu są szczęśliwą parą oraz pełną rodziną. Aktorka oraz jej mąż Kamil Kula mają ze sobą już dwójkę uroczych dzieci. Starają się jednak nie dzielić się swoim życiem prywatnym w prasie i innych mediach. Co wiemy o tej szczęśliwej rodzince?

Początki miłości

Kamil Kula i Marta Żmuda Trzebiatowska bardzo szubko się zbliżali do siebie. Koniec końców nawet zdecydowani się wziąć ślub. Aktorzy podjęli decyzję wspólną o powiększeniu rodziny. Ich pierwsze dziecko to uroczy synek Bruno. Mało kto wie, że pomiędzy małżonkami jest spora różnica wieku. Kamil jest młodszy od Marty. Jednak to im wcale nie przeszkadza, aby tworzyć zgodną i szczęśliwą rodzinę. Może udaje im się to utrzymać z uwagi na to, że trzymają się z daleka od mediów.

Małżeństwo dla nich jest porządkiem, ładem, ale także szaleństwem. Jednocześnie przyznają, że nie ma związku bez kłótni czy też odmiennych zdań jest to dla nich normalne.

Ta sama praca

Związki wśród aktorów są bardzo popularne, ale nikt nie mówi, że są łatwe. W przypadku tej dwójki widać już na pierwszy rzut oka, że wzajemnie się wspierają. Kamil pojawia się bardzo często na planie swojej żony i odwrotnie. Oboje przyznają, że są wobec siebie szczerzy w ocenie i wiele się od siebie uczą. Warto korzystać z takich porad, ponieważ człowiek uczy się całe swoje życie i jeszcze wiele może zmienić/poprawić. W razie krytyki nie ma co się obrażać.