Patryk Grudowicz to zwycięzca 6 edycji popularnego programu „Top model” tworzonego przez stację TVN. Urodził się w 1997 roku czyli niespełna 24 letni Patryk zbudował solidne podwaliny pod swoją dalszą karierę. Co o nim wiemy?

Pochodzenie modela.

Patryk Grudowicz urodził się w Ostródzie i z powodu braku ojca od najmłodszych lat musiał wspierać swoją mamę finansowo i wychowując młodsze rodzeństwo. Do Warszawy przeprowadził się w poszukiwaniu lepszych możliwości pracy a nie jak wielu na studia. Wziął udział w „Top model” i dzięki wygranej w nim otrzymał profesjonalny kontakt z agencją modeli. Dzięki temu rozwija się w tym zawodzie oraz jako influencer i nie musi już bać się o finansową przyszłość. 

Zęby na koszt TVNu

Patryk mimo zachwycającej urody nie był pozbawiony mankamentów, a największym były jego zęby. Produkcja TVNu rozpoznała ten problem i postanowiła wspomóc swojego uczestnika fundując mu wymianę uzębienia. Na koszt stacji Patryk otrzymał nowe uzębienie i nie krył wzruszenia tym prezentem. 

Partnerka

Influencer przed laty był związany z Katarzyną Szklarczyk, jednak jak to czasem bywa, para oddaliła się od siebie. Nie mówią co prawda o jednym powodzie rozstania – być może to było kilka rzecz, a może naprawdę nie są w stanie żadnej konkretnej nazwać. Jednak byli partnerzy darzą się ogromnym szacunkiem i podkreślają cieple relacje, które nadal panują między nimi.