Jorrgus to polski piosenkarz, autor tekstów i producent znany ze swojej muzyki tanecznej i elektronicznej. Urodził się 11 czerwca 1984 roku w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą.

Jorrgus rozpoczął swoją muzyczną podróż na początku XXI wieku jako DJ i producent, grając w lokalnych klubach i na imprezach. Szybko zyskał uznanie dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i stylowi, włączając do swoich tanecznych utworów elementy tradycyjnej muzyki polskiej. W 2006 roku wydał swój pierwszy singiel „Błysk”, który stał się wielkim hitem w Polsce i pomógł mu ugruntować pozycję czołowej postaci na polskiej scenie muzyki tanecznej.

Jorrgus na przestrzeni lat wydał kilka albumów i singli, m.in. „Nie musze powracac”, „Lato” czy „Szkoła Tańca”. Współpracował z wieloma innymi artystami i producentami, zarówno w Polsce, jak i za granicą, a znany jest ze swoich pełnych energii występów na żywo i umiejętności poruszania tłumów na parkiecie.

Oprócz swojego muzycznego sukcesu, Jorrgus jest również znany ze swojej pracy jako producent i autor tekstów, wyprodukował utwory dla innych artystów oraz napisał piosenki dla filmu i telewizji. Otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia za zasługi dla polskiego przemysłu muzycznego, w tym Fryderyka, najbardziej prestiżową nagrodę muzyczną w Polsce.

Pomimo swojego sukcesu, Jorrgus pozostaje skromny i oddany swojemu rzemiosłu, nieustannie dążąc do innowacji i ewolucji swojego brzmienia. Nadal koncertuje i koncertuje w całej Polsce i na świecie, zabawiając tłumy swoją wyjątkową mieszanką tradycyjnej polskiej muzyki i współczesnych rytmów tanecznych.

Podsumowując, Jorrgus to utalentowany muzyk, który wywarł znaczący wpływ na polską scenę muzyczną i nie tylko. Jego pasja do muzyki i poświęcenie dla swojego rzemiosła sprawiają, że jest prawdziwą inspiracją dla swoich fanów i innych muzyków.