Czy wiesz czym się zajmują ring girls? Są to młode, piękne oraz zgrabne dziewczyny, które się pokazują na ringu podczas gal różnych sportów walki. Są najczęściej bardzo skąpo ubrane i towarzyszą zawodnikom w drodze na scenę, ale także po ringu krążą z tabliczkami, które zapowiadają kolejne rundy walki. Są ozdobą spotkań oraz elementem, który wprowadza ciężką od testosteronu atmosferę. Jedną z nich jest Ula Toczko.

Praca to hobby

Ula Toczko jest jedną z bardziej popularnych ring girls. Jest tak popularna, że uzyskała nawet przydomek królowej polskiej grupy ring girls. Na samym początku jednak tego zajęcia kompletnie nie traktowała jako sposobu i źródła utrzymania czy też specjalnie priorytetowego zajęcia. W jednym ze swoich wywiadów mówiła nawet, że samo bycie dla niej ring girl jest jedynie hobby oraz miłą rozrywką w wolnym czasie. Wówczas jej głównym zajęciem było zajmowanie się wizażem, stylizacja paznokci, jak i także studiowanie.

Początki kariery

Jakie były początki jej kariery? Dokładnie w roku 2013 wzięła udział w konkursie jakim był Miss Suwalszczyzny. Dziewczyna, która pochodziła właśnie z Suwałk miała wówczas dziewiętnaście lat. Udało jej się wygrać konkurs i zdobyć upragniony tytuł Miss. Przy okazji wygrała zestaw biżuterii oraz także wycieczkę do Egiptu.

Bezpośrednio po wygranej pojawiło się w stosunku do niej kilka propozycji rozwoju kariery tej fotomodelki oraz modelki. W tym pojawia się również propozycja od promotora walki do występów jako ring girl. Ula Toczko skorzystała chętnie z tej oferty. Do tego przyjmowała także oferty grania w licznych teledyskach do muzyki disco polo.