Urodzona w 1976 roku Monika Laskowska jest dziś jedną z najlepiej rozpoznawanych prezenterek FAME MMA oraz dziennikarek prowadzących rozmowy z zawodnikami. Co ciekawe, przylgnęło do niej miano „najlepszej polskiej dziennikarki”, które jednak wcale nie wynika z kompetencji, a z licznych wpadek, jakie zalicza w czasie przeprowadzanych przez siebie wywiadów.

Monika Laskowska – kariera i ciekawostki

Kultowe już w internecie filmy zawierające wszystkie wpadki Laskowskiej, a tym samym wywiady, które przyniosły jej największą „sławę” i rozbawiły lub rozzłościły widzów, można obejrzeć na Youtubie. Znajdują się one na kanale użytkownika „ebe ebe” i są jednymi z najchętniej oglądanych jeśli chodzi o relacje z walk MMA.

Sama Laskowska prowadzi również swój własny profil na Instagramie, ściągając na niego nowych fanów chętnych do odkrywania jej kolejnych wpadek, ale i podziwiania doskonałej sylwetki tej medialnej osobowości, którą zresztą sama chętnie podkreśla. Jej profil obserwuje dziś regularnie ponad 82 000 osób!

Wykształcenie: wyższe, absolwentka Społecznej Akademii Nauk, wydział produkcji filmowej i telewizyjnej oraz aktorstwo.

Role w serialach filmach: „M jak miłość”, „Klan”, „Plebania”, „Prawo Agaty”, „Barwy szczęścia”, „Przyjaciółki”, „Obywatel Jones”, „Przyjdź do mnie” czy „Serce na dłoni”.